Wdrażanie projektów

Postępujemy zgodnie z zasadą wymyśl i realizuj. Projekty własnych wyrobów oraz pomysły naszych klientów wdrażamy w życie poprzez kilka etapów:

1. Pomysł i projekt. Działamy tutaj na dwa sposoby. Sami projektujemy wyroby oferując je jako standardowe lub też korzystamy z pomysłów i szkiców naszych klientów. Możemy tutaj służyć doradztwem technicznym i wspólnie z klientem kreować nowy produkt. Potencjał marmuru mineralnego jest naprawdę duży i najbardziej innowacyjne rozwiązania i wzory wyrobu mogą zostać zrealizowane. Po opracowaniu kształtu przedstawimy klientowi wirtualną komputerową wizję wyrobu w 3D.

p1
p2
p3

2. Model i forma. Drugą fazą wprowadzania projektu do produkcji jest wykonanie rzeczywistego modelu wyrobu oraz formy. Oprzyrządowanie  wykonywane jest we własnym zakresie wewnątrz naszego zakładu co znacznie przyspiesza wprowadzanie nowego wyrobu do produkcji. Jednocześnie zmniejsza koszty wdrażania nowego wzoru  pozwalając nam na elastyczne podejście do propozycji naszych klientów.

p4
p5
p6

3. Produkcja seryjna. Kiedy forma lub formy produkcyjne są gotowe można rozpocząć seryjną produkcję. Im większa ilość form tym większa jest pojemność produkcyjna danego modelu. Ponieważ koszt budowy form nie jest wygórowany stąd prawie każda ilość produkowanego wyrobu jest opłacalna. Można pozwolić sobie na bardzo indywidualne rozwiązania i krótkie serie. Niezależnie czy produkujemy 1 czy 1000 sztuk wykonamy to z dokładnie z taką samą precyzją i dbałością o jakość.

p7
p8
p9
p14
p15
p16